LS - to je Luděk Seryn. První a jediný český hodinář, který byl v roce 2021 poctěn členstvím v prestižním světovém klubu AHCI. Académie Horlogère des Créateurs Indépendants sdružuje několik málo špičkových uměleckých hodinářů a již pouhá kandidatura je vstupenkou mezi vyvolené. 

Do světa hodinek pronikl v roce 2002, kdy si založil hodinářství a zlatnictví v Mohelnici. Právě v této dílně probíhaly první pokusy s výrobou pouzder na hodinky a prvních hodinkových strojů vlastní architektury Carabus. Zde se se také v roce 2012 zrodila myšlenka Seryn Watches, tedy hodinářské dílny zaměřující se na nové patenty. Jen o tři roky později se tato dílna přesunula z Mohelnice do Prahy. A začal se psát nový příběh. 

Mezi světovou elitu Luďka Seryna vystřelily v roce 2019 hodinky Karel Rotation, které jsou unikátní tím, že se v nich otáčí celý strojek. Díky jejich uvedení na výstavě Basel World 2019 se Luďku Serynovi otevřely dveře mezi členy AHCI. Značku LS nosí hrdě spolehlivé a přesné hodinky, které předtím svět nikdy nespatřil. I proto je řada z nich chráněna patentem.