Tým výroby

V loňském roce se povedlo sestavit naprosto skvělý vývojový tým, lidé znalý konstrukce z různých oborů, se sešli nad hodinkami a jejich svět jim účtoval. Během prvních šesti měsíců jsme společně dokončily několik projektů.

Hodinky je třeba také vyrábět a o to se bude starat hodinářský tým. Tvoji prací bude sestavit celý stroj z vyrobených součástí a zajistit jeho správnou funkci. Budeš se učit nové věci a nebude to lehké, budeš to ale právě ty, kdo bude uvádět v život hodinky jako Karel Rotation a mnohem komplikovanější. Částečně se budeš podílet i na vývoji protože tvoje zkušenosti z výroby se budou zpětně odrážet do konstrukce. V průběhu času si potom najdeš místo ve společnosti které ti bude nejvíce vyhovovat a budeš se dále zdokonalovat. 

Pro tuto práci je třeba mít jistých hodinářských zkušeností a jistě není pro každého. Očekáváme hodinářské vzdělání a praxi u stolu. Chuť učit se novým věcem, odpovědnost, preciznost a loajalitu* 

Nabízíme stát se součástí společnosti lidí které baví jejich práce. Rád se s tebou sejdu na osobní schůzce kde si řekneme více. 

* Teď není čas na získávání zkušeností pro zakládání vlastních hodinářských značek. Tole je místo pro kmenové lidi kteří budou základem pro rozvoj společnosti.            


POKUD MÁŠ DOTAZY, ZANECH NÁM ZPRÁVU